Porada prawna zawiera kompleksową analizę przedstawionego problemu wraz sugerowanymi bezpiecznymi rozwiązaniami prawnymi.

Udzielona przez nas porada stanowi wyczerpującą odpowiedź na zadane pytanie, zawierającą informacje o konsekwencjach i ewentualnych możliwościach. Każda przygotowana przez nas porada prawna oparta jest na aktualnym stanie prawnym, poparta orzecznictwem sądów polskich w podobnych sprawach.

Zobacz jakie to proste

1

Zadaj pytanie i opisz swój problem prawny . Wyślij umowę do zaopiniowania lub napisz prośbę o skonstruowanie umowy lub innego pisma, dokumentu lub pisma procesowego.

2

My wycenimy poradę prawną. Otrzymasz maila zwrotnego z informacją dotyczącą kosztu porady prawnej. Ceny porad prawnych ustalamy indywidualnie.

3

Po dokonaniu przelewu i wysłaniu nam potwierdzenia wygenerowanego przez bank dokumentu nie wymagającego podpisu w ciągu kilku najbliższych godzin otrzymasz kompleksowa poradę prawną.

Porady prawne przez internet to wygodna forma uzyskania informacji. Bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie można uzyskać pomoc prawną.

Nasz zespół tworzą prawnicy z doświadczeniem, specjalizujący się w konkretnych dziedzinach prawa, dlatego udzielone porady prawne oraz opinie prawne są wysokiej jakości.